Przedstawiamy Państwu używany samochód Dodge Avenger 2012, który można kupić za pośrednictwem jednej z największych firm zajmujących się dostawą samochodów używanych – PLC Auctions.
Główne cechy pojazdu Dodge Avenger 2012 z Kanada
- VIN: ;
- Rok wydania: 2012;
- Lokalizacja samochodu: Kanada;
- Typ nadwozia: Sedan;
- Kolor nadwozia: Niebieski;
- Typ skrzyni biegów: Automatyczny;
- Typ paliwa:: Benzyna;
- Uszkodzenia: Uszkodzenie z przodu.
Zasady i warunki zakupu lotu
Cena partii wynosi obecnie 0 USD, ale może ulec zmianie w miarę napływania nowych ofert. Samochód ten można również wykupić bez udziału w aukcji po cenie 0 USD. Ostateczna cena samochodu lub cena «pod klucz», jest tworzona z uwzględnieniem kosztów jego dostawy do klienta, kosztów formalności, opłat aukcyjnych.
PLC Auctions zobowiązuje się dostarczyć samochód do dowolnego kraju w Europie. Czas dostawy zależy od lokalizacji aukcji i adresu wskazanego przez klienta.
Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dostawa samochodu, inne cechy zakupu samochodu z pomocą naszej firmy.