KIA Seltos, 2021
Przedstawiamy Państwu używany samochód Kia Seltos 2021, który można kupić za pośrednictwem jednej z największych firm zajmujących się dostawą samochodów używanych – PLC Auctions.
Główne cechy pojazdu Kia Seltos 2021 z Stany Zjednoczone
- VIN: KNDEU2AA3M7054337;
- Rok wydania: 2021;
- Lokalizacja samochodu: Stany Zjednoczone;
- Typ nadwozia: Crossover;
- Kolor nadwozia: Pomaranczowy;
- Typ skrzyni biegów: Automatyczny;
- Typ paliwa:: Benzyna;
- Uszkodzenia: .
Zasady i warunki zakupu lotu
Cena partii wynosi obecnie 0 USD, ale może ulec zmianie w miarę napływania nowych ofert. Samochód ten można również wykupić bez udziału w aukcji po cenie 0 USD. Ostateczna cena samochodu lub cena «pod klucz», jest tworzona z uwzględnieniem kosztów jego dostawy do klienta, kosztów formalności, opłat aukcyjnych.
PLC Auctions zobowiązuje się dostarczyć samochód do dowolnego kraju w Europie. Czas dostawy zależy od lokalizacji aukcji i adresu wskazanego przez klienta.
Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dostawa samochodu, inne cechy zakupu samochodu z pomocą naszej firmy.