- ● Felga aluminiowa
- ● Zamki elektryczne drzwi
- ● Wspomaganie kierownicy
- ● PowerWindow
Renault Samsung SM5, 2008
- ● Poduszka powietrzna (kierowcy, pasażera)
- ● Kamera widoku do tyłu
- ● Bezprzewodowe zamki do drzwi
- ● 导航
- ● Bluetooth
- ● Odtwarzacz CD
- ● Port USB
- ● AUX
- ● Fotele skórzane
- ● Podgrzewane fotele (przednie, tylne)
Przedstawiamy Państwu używany samochód Renault Samsung Sm5 2008, który można kupić za pośrednictwem jednej z największych firm zajmujących się dostawą samochodów używanych – PLC Auctions.
Główne cechy pojazdu Renault Samsung Sm5 2008 z Korea Południowa
- VIN: ;
- Rok wydania: 2008;
- Lokalizacja samochodu: Korea Południowa;
- Typ nadwozia: Sedan;
- Kolor nadwozia: Czarny;
- Typ skrzyni biegów: Automatyczny;
- Typ paliwa:: LPG;
- Uszkodzenia: .
Zasady i warunki zakupu lotu
Cena partii wynosi obecnie 0 USD, ale może ulec zmianie w miarę napływania nowych ofert. Samochód ten można również wykupić bez udziału w aukcji po cenie 2 842 USD. Ostateczna cena samochodu lub cena «pod klucz», jest tworzona z uwzględnieniem kosztów jego dostawy do klienta, kosztów formalności, opłat aukcyjnych.
PLC Auctions zobowiązuje się dostarczyć samochód do dowolnego kraju w Europie. Czas dostawy zależy od lokalizacji aukcji i adresu wskazanego przez klienta.
Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dostawa samochodu, inne cechy zakupu samochodu z pomocą naszej firmy.